Про анонімний чат «Шукаю тебе»
Що таке «Анонімний чат»?
Це такий сервіс, де можна без реєстрації поспілкуватися віч-на-віч із випадковою людиною, при цьому не знаючи, з ким саме ви спілкуєтесь. Тут можна бути щирим та чесним, а головне — собою. Звісно, якщо це не порушує наші правила.
Що тут можна робити?
Тут можна спілкуватися. Все залежить від ідей, потреб та фантазії. Можна питатись поради, виговоритись, ділитися радістю чи журбою, тренувати навички у спілкуванні, обговорювати події тощо, в той час, як анонімність додає комфорту.
Що значить «анонімний»?
Співрозмовник не дізнається хто ти та жодних даних про тебе, тільки те, що ти йому розповіси.
Наскільки безпечно тут спілкуватися?
Спілкуватися в чаті доволі безпечно, якщо бути обачним, не розголошувати особисту інформацію, не переходити за посиланнями співрозмовників тощо. Рекомендуються до ознайомлення поради з безпеки спілкування.
Для чого вказувати вік?
Щоб спілкування було максимально релевантним. Чат шукатиме співрозмовників з урахуванням цих критеріїв. Працює це так: двох користувачів з'єднує по принципу збігу свого віку першого користувача та віку пошуку другого, і віку пошуку першого та свого віку другого. Зверніть увагу: у блоці віку пошуку можна обрати декілька пунктів.
Для чого вибір області?
Це для того, щоб спілкуватися з людьми, які територіально знаходяться ближче, або ж навпаки, уникати можливість натрапити на своїх знайомих, якщо таке бажання присутнє. По-замовчуванню чат спробує знайти людину якомога ближче, а якщо не вийде, то шукатиме вже незалежно від області. Рекомендується обирати свою область, бо це збільшить кількість потенційних співрозмовників, зокрема тих, хто бажає спілкуватися тільки з людьми з твоєї області, а також тих, хто з іншої області, та обрав варіант спілкування тільки з людьми з інших областей.
Яка різниця між «Звичайний чат» та «Флірт»?
Якщо спілкування не передбачає навіть згадку пікантних тем, не хочеться бачити їх від співрозмовника, а також, якщо ти молодше 18 років, варто обрати тип «Звичайний чат». Якщо немає заперечень щодо тем 18+, вірогідна їх згадка в процесі спілкування незалежно від контексту, та ти старше 18 років, варто обрати тип «Флірт». При цьому, в бесідах типу «Флірт» не обов'язкова їх присутність в спілкуванні.
Що заборонено в «Звичайному чаті»?
Це детальніше описано у правилах. Якщо коротко, то будь-які згадки, натяки, пропозиції, питання, контент абощо пікантного характеру, незалежно від контексту, завуальованості та намірів суворо заборонені при типі діалогів «Звичайному чаті». Працює сувора автоматична система модерації, яка миттєво завершить діалог та накладе обмеження на доступ до чату.
Мені обмежено доступ, що робити?
Якщо обмеження тимчасове, то у вікні з помилкою буде вказано їх термін. Наполегливо рекомендується перечитати правила та надалі їх дотримуватися. Якщо обмеження стосується «Звичайного чату», варто змінити на «Флірт». Якщо обмеження помилкове, та вміст повідомлення не порушує правил, варто зробити скриншот свого повідомлення та звернутися у підтримку чату.
Які переваги дає Преміум?
Преміум надає пріоритет на пошук співрозмовника, якщо виникає черга. У цьому випадку чат спочатку підбиратиме співрозмовників для преміум користувачів, а вже потім для усіх інших. Якщо в черзі опиняється більше одного преміум користувача, тоді пріоритет надається тим, хто прийшов швидше, але все ще перед усіма іншими, у кого немає преміум доступу. Також передбачається додаткові функції, як пошук тільки з телеграм або тільки з вебверсії, можливість очистити свій список проігнорованих користувачів за весь час, а також відсутність реклами.
Можна якось подивитися попередні листування?
Ні. Історія не зберігається на сервері, а лиш на екранах обох співбесідників. Завершення чату означає втрату як історії, так і співбесідника.
Чому з'єднує не одразу?
Все через дисбаланс. Якщо людей за твоїми критеріями менше, ніж людей, які їх шукають, то з останніх може виникати черга. Також варто врахувати те, що люди можуть довго спілкуватися, і не перемикатися на наступного співрозмовника. Якщо з'єднання довго не відбувається — варто спробувати розширити фільтри. Наприклад, обрати свою область, і додати ще один віковий діапазон пошуку.
Адміністратори читають листування?
В чаті не передбачено жодної можливості зберігати та переглядати чужі історії листування ні адміністраторами, ні третіми особами. Повідомлення проходять через чат транзитом, а саме листування доступне для перегляду тільки користувачам, які між собою спілкуються. Окрім того, в час-пік через чат може проходити кілька десятків повідомлень в секунду, що не може бути прочитано фізично, навіть без перерв на сон та відпочинок.
Як адміністрація дізналась, що я порушую правила, якщо не читає листування?
Є куди практичніші, швидші та дешевші методи недопущення порушень, ніж ручне втручання. Автоматичній системі модерації достатньо кілька мілісекунд, щоб не просто побачити порушення, а ще й класифікувати його. Це дає змогу не тільки миттєво зреагувати на порушення, а й не допустити доставлення такого повідомлення. Також це суттєво економить кошти на дисковий простір.